EV-3 Sanal Robot

Sanal EV3 robotunu kodlamaya hazır mısın?

EV3 kodlarınızı artık evde, işte, okulda, sanal EV3 simülatörü Virtual Robotics Toolkit ile her yerde çalıştırabilirsiniz. EV3 ile verilen eğitimlerde genellikle her 3-5 çocuğa EV3 seti sağlanabilmektedir. Sanal robot ile her çocuk yazmış olduğu EV3 programını, tasarladığı robotları deneme olanağı sağlar.

Virtual Robotics Toolkit Sanal Robot, LEGO EV3 eğitimi veren okullar ve okul sonrası kurumlar için ideal bir ortam sunmaktadır.

  • Bir NXT / EV3 robotunu simüle etmek için piyasadaki tüm araçların bir analizinden sonra, koçun / öğretmenin ve öğrencilerin programlarını test etmelerini sağlayan muazzam esneklik nedeniyle, Cogmation'ın Virtual Robotics Toolkit'ini öğrenimimize dahil etmeyi seçtim. Sanal bir oyun alanı!

    Sudheer Padinchara FIRST® LEGO® League Mentor, THUNDERBOTS, Sacramento

İnşa Edin!

Robotlarınızı sanal ortamda hayata geçirin! Sanal Robot araç kiti, bir dizi ücretsiz 3D modelleme aracı kullanılarak oluşturulan dosyaları içe aktarabilir. Dakikalar içinde modelinizi fizik özellikli bir simülasyona kolayca aktarabilirsiniz.

Kodlayın!

Sanal robotunuzu kontrol edecek programlar yazmak için resmi Lego Mindstorms EV3® programlama ortamını kullanın, tıpkı gerçek her şey gibi. Mindstorms programlamasına aşina iseniz, simülatörümüzü nasıl kullanacağınızı zaten biliyorsunuz!

Simüle Edin!

Simülatörün gelişmiş fizik motoru, eşsiz bir realizm seviyesi sunar. Çeşitli fiziksel kuvvetlerin robotunuz üzerinde nasıl hareket ettiğini, oyun yüzeyindeki sürtünmeyi veya robotunuzun ağır bir ortamda nasıl davrandığını görmek için yer çekimi değerlerini değiştirerek deneyin!

İnceleyin!

Robotunuzun gördüklerini görün, sensör çıktılarını anlaşılması kolay bir şekilde görselleştirin. Sanal robot araç kiti ultrasonik, renkli dokunmatik, kızılötesi ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi sensör destekleri ile birlikte geliyor!

Robotum.net Virtual Robotics Toolkit ile çözüm ortağıdır.

Eğitimlerinizi artık istediğiniz her yerde simüle edilmiş robotlar ile alabilirsiniz! Simülasyon, kuvvet ve hareket gibi fiziksel kavramların gerçek hayatta nasıl olduğunu anlamak için etkili bir araçtır.

Sanal Robotu indirmek için tıklayınız
YucelEV-3 Sanal Robot