Robotum Blog

3 Günlük Eğitici Eğitimi

3 Günlük Eğitici Eğitimi : Arduino – Yapay Zeka – Python

Değerli eğiticiler ve eğitim gönüllüleri. Pandemi sürecinde robotik kodlamada bir adım ötesi için kendinizi geliştirecek bir fırsat hazırladık. Ankara – Eryaman atölyemizde robotik kodlama eğitiminde yeni uzmanlıklar kazanabileceğiniz 3 günlük kurslar planladık. Bu kurslarda Yapay Zeka, Python ve Arduino konularına odaklanacağız.

Birinci Gün:

Kursun ilk gününde Arduino uzmanlığına odaklanacağız. Yüz yüze eğitim sabahtan Arduino kurulumu ile başlayarak, gün boyunca temel 5 Arduino uygulaması yapacağız. Gün sonunda sizlere Robotum Akademiden erişim sağlayacağımız Scratch For Arduino  eğitimlerini nasıl yapacağınızı öğrenmiş olacaksınız. Bu eğitimler 36 hafta için adım adım inşaa ve kodlama aşamalarını içermektedir. Gün sonunda Arduino ile eğitim vermeye başlayacak temel becerileri  kazanmış olacaksınız. Dahası bu eğitimi 36 hafta boyunca verebilecek içeriklere bir yıllık erişim hakkını elde edeceksiniz. Bu sayede bu eğitimi artık yeni dönemde okulunuzda kolayca verebileceksiniz.

İkinci Gün:

Kursun ikinci gününde Yapay Zeka uzmanlığına odaklanacağız. Yüz yüze eğitimde sabah ilk satte Yapay Zekanın alt alanı olan makine öğrenmesi eğitimini vermek için gerekli web ortamını nasıl hazırlamanız gerektiğini öğreneceksiniz. Bu hazırlık IBM Watson üzerinde gerekli API anahtarları oluşturmayı ve öğrencileriniz için makine öğrenmesi portalında sınıf açmayı kapsamaktadır. Ardından gün boyunca beş farklı makine öğrenmesi  uygulaması yapacağız. Gün sonunda sizlere Robotum Akademiden erişim sağlayacağımız Yapay Zeka eğitimlerini nasıl uygulayacağınız ve öğrencilerinize nasıl uygulatacağınızı öğrenmiş olacaksınız. Bu eğitimler 18 hafta için adım adım makine öğrenmesi eğitimi ve kodlama aşamalarını içermektedir. Gün sonunda Scratch ile makine öğrenmesi ile eğitim vermeye başlayacak temel becerileri  kazanmış olacaksınız. Dahası bu eğitimi 18 hafta boyunca verebilecek içeriklere bir yıllık erişim hakkını elde edeceksiniz. Bu sayede Yapay Zeka eğitimini artık yeni dönemde okulunuzda kolayca verebileceksiniz. Yapay zeka gibi fark yaratacak bir uzmanlığın sahibi olma ayrıcalığını yakalayacaksınız.

Üçüncü Gün:

Kursun üçüncü gününde Python ile kodlama uzmanlığına odaklanacağız. Yüz yüze eğitimde sabah ilk satte Python online eğitimde Google Colab ortamını nasıl kullanacağımızı ve bilgisayarınıza Python kurulumunu öğreneceksiniz. Ardından gün boyunca ilk beş python dersini birlikte işleyerek kodlar yazacağız. Gün sonunda sizlere Robotum Akademiden erişim sağlayacağımız Python eğitimlerini nasıl uygulayacağınız ve öğrencilerinize nasıl uygulatacağınızı öğrenmiş olacaksınız. Bu eğitimler 18 hafta için adım adım Python kodlama aşamalarını içermektedir. Gün sonunda Python ile kodlama eğitimi vermeye başlayacak temel becerileri  kazanmış olacaksınız. Dahası bu eğitimi 18 hafta boyunca verebilecek içeriklere bir yıllık erişim hakkını elde edeceksiniz. Bu sayede Python ile kodlama eğitimini artık yeni dönemde okulunuzda kolayca verebileceksiniz. Python gibi fark yaratacak bir uzmanlığın sahibi olma ayrıcalığını yakalayacaksınız.

Eğitimin Detayları

Eğitici Eğitimleri 2 dönem halinde uygulanacaktır. Eğitime katılan tüm eğitmenler birebir uygulama fırsatı bulacaktır. Eğitim sonrasında tüm eğitmenlere Robotum Akademi hesabı açılacak ve katıldıkları eğitim içeriklerine 1 yıllık erişim sağlanacaktır. Kayıt formu için tıklayınız.

EĞİTİCİ : Yücel Tekin (Aknet Akademi – Başkent Üniversitesi Robotik Kodlama Eğitmeni)

YER : Eryaman – ANKARA

1.Dönem : 24-25-26 Ağustos 2020

2.Dönem : 31 Ağustos, 1-2 Eylül 2020

Ankara Eğitici Eğitimi - Ağustos Eylül 2020

Ankara Eryamanda 2 dönem Eğitici Eğitimi – Ağustos ve Eylül aylarında başlıyor

Eğitim sonrasında Robotum Akademiden Erişim Hakkı

Eğitim sonrasında Robotum Akademiden 1 yıllık erişim hakkı kazanın!

Hemen kayıt olun!

Hemen kayıt olun! Bu firsatı kaçırmayın!

Yucel3 Günlük Eğitici Eğitimi